O firmie

Przedsiębiorstwo Schneider Pojemniki Transportowe sp. z o.o. stanowi część Schneider Transport- und Lagerbehälter GmbH & Co. KG, lidera w produkcji pojemników siatkowych, który od ponad 50 lat nieustannie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o najwyższą jakość.

 

Nasz zakład zajmuje się przede wszystkim produkcją pojemników transportowych i magazynowych o dowolnych parametrach. Obsługujemy takie branże, jak automotive, budowa maszyn i urządzeń, branża logistyczna i technologiczna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji i pomiarów, produkujemy pojemniki automatyczne z przeznaczeniem na linie bezobsługowe.

1963

Rok założenia przedsiębiorstwa
100
Zatrudnionych pracowników
40
Obrót roczny: 40mln euro

Natychmiastowa realizacja zamówień i dostawa w bezkonkurencyjnych terminach, możliwe są dzięki realizacji produkcji w zakładach w Niemczech (Breidenbach-Oberdieten, Hesja) oraz w Polsce (Złotoryja). Każdego dnia w naszych zakładach produkujemy ponad 1000 pojemników siatkowych, przeszło 100 pojemników specjalistycznych i uniwersalnych, dokonujemy modyfikacji konstrukcyjnych i remontów około 350 konstrukcji.

 

Przedsiębiorstwo posiada certyfikat EPAL i jest synonimem prawdziwej niemieckiej jakości, zapewniając niezmiennie wysoki standard oferowanych usług. Złotoryjski zakład aktualnie kończy certyfikację z norm ISO 9001:2015 i PN-EN 3834.

  • Główna siedziba: Breidenbach-Oberdieten.
  • Właściciel: Kai-Uwe Schneider.
  • Obszary działalności: konstrukcja i produkcja indywidualnych systemów transportowych i magazynowych oraz sprzedaż, naprawa i wynajem pojemników siatkowych UIC.
  • Zakłady produkcyjne: w Niemczech i w Polsce (Złotoryja).

Galeria zdjęć